Haber

Gençlerle telekonferansla buluşan Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Hedef yüzde 70”

Gençlerle telekonferansla buluşan Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Hedef yüzde 70”

TEKİRDAĞ – Meclis Başkanı Mustafa Şentop, Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesinde düzenlenen gençlik mitingine katıldı. Burada gençlerin talep ve önerilerini dinleyen Şentop, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı telefonla arayarak gençlerin selamlarını iletti. 14 Mayıs seçimlerinde oyların yüzde 51,77’sini alan Kapaklı’dan 28 Mayıs seçimlerinde daha yüksek oy beklediklerini belirtti.

TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop’un katılımıyla Kapaklı Çamlık Sosyal Tesislerinde Gençlik Buluşması gerçekleştirildi. Şentop, buradaki programda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı telefonla arayarak gençlerle görüştürdü. Şentop, “Sayın Başkan Kapaklı Belediyemizin sosyal tesislerindeyiz. Burada çok kalabalık bir grup var, gençlerimiz burada. Kapaklı’daki seçimlerde 51.77 oya ulaştık.”

Bunun üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Bunu büyük bir yüzde olarak kabul ediyor musun Şentop, Trakya’ya yakışır mı?” izleyenleri güldürdü. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “28 Mayıs’ta çok daha farklı bir yere taşımamız gerekiyor. Biraz üzgünüm ama inşallah 28 Mayıs’ta bunu düzeltebiliriz. Siz değerli Kapaklı kardeşlerimi sevgi ve saygılarımla selamlıyorum. Böylesine anlamlı bir akşamda en kalbi duygularımla.Gaziantep’ten yeni ayrıldık.Bugün Gaziantep’te 100 bini aşkın üye vardı.Gaziantep’te yaklaşık yüzde 70 oy aldık.Şimdi hedef inşallah %70’in üzerine çıkmak. Kapaklı’da yüzde 70’e ulaşacağına inanıyorum” dedi.

Bunun üzerine bir genç “Kapaklı’daki sandıkları patlatacağız Reis” diye cevap verdi.

haberbanaz.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu