Haber

Kapalı spor kompleksi Seyrantepe’de yükseliyor

Karaköprü Belediyesi Seyrantepe Mahallesi’ndeki gençler. SporBunun için kazandıracağı kapalı spor salonunun çalışmaları hızla devam ederken, kısa sürede tamamlanarak hizmete açılması hedefleniyor.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin Seyrantepe Mahallesi’ndeki gençlere sözünü verdiği kapalı spor salonu inşaatı hızla devam ediyor. 32 bini aşan nüfusuyla hızla büyüyen Karaköprü’nün Seyrantepe Mahallesi’nde kalıcı yatırımlar yapılırken, gençlerin daha keyifli bir ortamda spor yapması için çeşitli içeriklere sahip kompleks şeklinde kapalı spor salonu sağlanıyor. Kapalı spor salonunun kısa sürede tamamlanarak Seyrantepe’deki gençlerin hizmetine sunulması hedefleniyor. Baydilli, “Seyrantepe Mahallemizde vatandaşlarımıza hizmet, gençlerimize spor salonu sözü verdik. Bu sayede hem mahallemizde hizmetler yapıyoruz hem de gençlerimize verdiğimiz sözün arkasında duruyoruz. Gençlik ve Spor To gençlerin spor yapabileceği, okul turnuvalarının düzenlenebileceği, sporcuların antrenman yapabileceği kapalı spor salonu yapalım.Bakanla görüştük takviyeleri aldık ve kısa sürede kompleksin inşaatına başladık.Hızlı bir şekilde sentetik çim saha yaptık. salonun yanına alıp açılışını yaptık ve şu anda kapalı spor salonumuzu yapıyoruz.Bu kompleksin Seyrantepe Mahallemize şimdiden hayırlı olmasını diler, Gençlik ve Spor Bakanlığımıza ve Bakanımız Mehmet Kasapoğlu’na teşekkür ederim. onların katkıları.”

895 metrekare kapalı alan üzerine inşa edilecek kapalı spor salonunda standart ölçülerde basketbol sahası, voleybol sahası, yönetim odaları ve soyunma odaları yer alacak. – ŞANLIURFA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu