Haber

Marvel’s Midnight Suns’tan yeni fragman geldi

Marvel‘s Midnight Suns’ın YouTube hesabında yayınlanan yeni fragmanda izleyicilere oyunun merkezi pozisyonuna daha yakından bakmalarını sağlarken, tıpkı vakitte bu karakterlerin birbirleriyle nasıl etkileşime gireceğine dair bir fikir veriyor.

2 Aralık 2022’de piyasaya sürülecek Marvel‘s Midnight Suns PlayStation 5, Xbox Series X|S ve PC’te Steam ve Epic Games’te çıkış yapacak.

MARVEL’S MIDNIGHT SUNS FRAGMANI

MARVEL’S MIDNIGHT SUNS KONUSU

Marvel‘s Midnight Suns, Marvel Evreni’nin karanlık tarafında geçen yeni bir taktiksel RPG oyunudur ve sizi Dünya’nın son savunma hattı olan Midnight Suns ile ekip kurup onların arasında yaşarken yeraltı dünyasının şeytani güçleriyle yüz yüze bırakır.

Şeytani Lilith ve korkutucu ordusu, HYDRA’nın şeytani ordularıyla birleşiyor ve Marvel’ın karanlık tarafının ortaya çıkma vakti geliyor. Hunter olarak vazifeniz, tecrübeli Muhteşem Kahramanlar ve tehlikeli doğaüstü savaşçılardan oluşan eşsiz bir takımı zafere taşımak. Doctor Strange, Iron Man ve Blade üzere efsaneler, büyüyen kıyamet tehdidi karşısında farklılıklarını bir kenara bırakabilir mi? Dünyayı kurtaracaksanız efsanevi Midnight Suns olarak ittifaklar kurmanız ve takımı savaşa yönlendirmeniz gerekecek. Kendi eşsiz Hunter versiyonunuzu oluşturmanıza imkan tanıyan yükseltilebilir karakterler ve marifetler sayesinde, Lilith’in ordusunu yeraltı dünyasına nasıl geri göndereceğinizi seçeceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu