Haber

Milletvekili Çokal, evleri teslim edilen yangın mağdurlarını ziyaret etti

AK Parti Antalya Milletvekili Dr. Tuba Vural Çokal, Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından geçen yıl yaşanan yangın felaketi sonrası yaptırılan 297 konutun hak sahiplerini ziyaret etti.

Milletvekili Çokal yaptığı açıklamada, devletin her afette olduğu gibi yangında da mağdurların yanında olduğunu, evlerinin bir yıl gibi kısa bir sürede yapılıp teslim edildiğini belirterek, “Bütün Türkiye’nin birliği, görerek ve bilerek Devletimizin yanımızda olması da bu acıdan güçlenerek çıkmamıza yardımcı oldu.” söz konusu.

Türkiye’nin dört bir yanından Manavgat’taki yangın mağdurlarına yardım yapıldığını kaydeden Çokal, şunları kaydetti:

“Bu zorlu süreçte bizleri yalnız bırakmayan güzel ülkemizin dört bir yanından tüm hemşehrilerimize Manavgatlı hemşehrilerim adına bir kez daha teşekkür ediyorum. Orman emekçilerimizi ve hayatlarını kaybeden hemşerilerimizi bir kez daha rahmetle anıyorum.” Cumhuriyet tarihimizin en büyük yangınında yaşıyor.Antalya bizim çocukluğumuz,gençliğimizdir”Bu bizim bugünümüz ve geleceğimiz. Bu tarihten itibaren devletin tüm imkanlarını seferber eden başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum olmak üzere devletimizin ilgili birimlerine ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. büyük yangının başlangıcı.”

Çokal, konuyla ilgili sosyal medya hesabından, “Teslim ettiğimiz evleri sahipleriyle birlikte gezdik. Bu yeni evler, yaptığı işlerle aynı zamanda konuşan partimizin, teslim etmeyenlere bir karşılığıdır. konuşmaktan başka bir eylemin yok.” paylaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu