Yaşam

Mustafa Karaalioğlu kimdir, nerelidir? Mustafa Karaalioğlu Nerede Çalışıyor?

Gazeteci ve yazar Mustafa Karaalioğlu zaman zaman gündeme gelen bir isim. Mustafa Karaalioğlu son dönemde yaptığı açıklamalarla gündemden düşmeyen bir isim oldu. Mustafa Karaalioğlu ile ilgili araştırmalar da son dönemde arttı. Peki Mustafa Karaalioğlu kimdir, nerelidir? Mustafa Karaalioğlu nerelerde görev yaptı, şu anda nerede görev alıyor?

Detaylar burada…

Mustafa Karaalioğlu kimdir?

Mustafa Karaalioğlu, 1966 yılında Trabzon’da doğdu. Türk gazeteci ve yazardır. Orta öğrenimini Samsun’da tamamladıktan sonra lisans eğitimine Ankara’da başladı. Karaalioğlu, Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun oldu. Artık meslek hayatına üniversite yıllarında başladığı biliniyor.

Mustafa Karaalioğlu’nun Kariyeri

Mustafa Karaalioğlu, iş hayatına Ankara’da lisans hayatını sürdürürken başladı. Türkiye Gazetesi ve Tüketici Test Dergisi’nde çalıştı. 2011 yılında ise TV8 ekranlarında yer almaya başlamıştır. TV8 ekranlarında ‘Her Pazar Açık’ programını sundu.

1955 yılında Yeni Şafak Gazetesi’nin kuruluşunda yer aldı. Yeni Şafak Gazetesi’nde yazar, yazı işleri müdürü ve yazı işleri müdürü olarak çalıştı.

Daha sonra Star Gazetesi’nin yazı işleri müdürlüğünü ve Star Medya Grubu’nun Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı üstlendi. 2014 yılında Star gazetesindeki görevinden istifa etti.

Yazar Mustafa Karaalioğlu’nun Hayatı

Mustafa Karaalioğlu, 2014 yılından itibaren NTV haber kanalında görev yapmaktadır. NTV’de yönetim kurulu danışmanı olarak çalıştı. Halen “Karar” gazetesinde yazar olarak çalışmaktadır. Mustafa Karaalioğlu’nun üç kitabı var. Bunlar; ‘Tüketim Virüsü’, ‘Uygun Adım Siyaset’ ve ‘Hilal ve Ampul’.

haberseydikemer.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu