Yaşam

Şarkıcı Hakan Peker’den “yok artık” dedirtecek itiraf: İlişkimde kıskanç biriyim, takip eder ajan gönderirim

Şarkılarıyla bir periyoda damga vuran ve değişmeyen şekliyle her fırsatta isminden kelam ettiren başarılı müzikçi Hakan Peker, bir müddettir Hande Ertekin ile aşk yaşıyor. Münasebetlerini gözlerden ikili, 360 TV’de yayınlanan Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programına konuk oldu. Sevgilisiyle ilk kez bir programa katılan Peker, kıskançlık itirafıyla ağızları açık bıraktı.

“KISKANCIM, CASUSLUK YAPARAK AJAN GÖNDERİRİM”

Kalaycıoğlu’nun “İlişkilerinde kıskanç mısın?” sorusu üzerine konuşan Peker, “Ben kıskanç biriyim. Benim takip etme gibi bir durumum var. Arabayla takipler, evin önünde yatmalar, casusluk yapmalar ve ajan göndermeler… Bende her türlü paranoya sabit. Tipim hiç göstermiyor dimi? Hande’nin evinin otoparkına gittim, ışıkları kapatarak yarım saat onun gelmesini bekledim. O aracından inince de yanına giderek Hande Hanım diye seslendim” dedi.

“HAKAN’IN BENİ TAKİP ETTİĞİNİ GÖRDÜM”

Peker’in kıskançlıkları üzerine konuşan Ertekin ise “Beni takip ettiğini gördüm. Arkadaşlarımla dışarıdaydım beni arayıp ‘Buraya gelecek misin?’ diye sordu. Ben de konutta oğlan var, sabah onu okula getireceğim için gelemem dedim. Bir biçimde inanmamış ve konutumun otoparkına gelmiş. Bu durum bir yandan da hoşuma gitti. Zira münasebetin en başlarıydı” tabirlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu