Haber

Trabzonspor’dan sürpriz imza: 20 yaşındaki yıldız adayı 4 yıllığına imza attı

Trabzonspor, 20 yaşındaki orta saha oyuncusu Süleyman Cebeci ile 4 yıllık sözleşme imzaladığını duyurdu.

Bordo-mavili takımın yaptığı açıklama şu şekilde;

Genç futbolcu Süleyman Cebeci, Başkan Yardımcımız Zeyyat Kafkas’ın katılımıyla düzenlenen törende 4 yıllık sözleşmeye imza attı.

Başkan Yardımcımız Zeyyat Kafkas, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde düzenlenen imza töreninde yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Kulübümüzün altyapısı, yetiştirdiği oyuncularla her zaman adından söz ettirmiştir. Süleyman da altyapımızın önemli bir oyuncusudur. Kendisiyle kulübümüzün ilke ve hedefleri doğrultusunda yeni sözleşme imzaladık. Süleyman’a başarılar diliyorum. Umarım çok çalışır ve hem kendisi hem de kulübümüz adına başarılı olur.” “Evet.”

“Bu benim evim”

Süleyman Cebeci, kendisine olan inançtan dolayı çok mutlu olduğunu belirtti. “Burası benim evim. Burada büyüdüm, burada olgunlaştım. Yeni bir sözleşme imzalamanın mutluluğunu yaşıyorum. Bana bu şansı bir kez daha tanıyan Başkanımız Ertuğrul Doğan’a, yönetim kurulumuza ve teknik kadromuza teşekkür ediyorum.”söz konusu.

Mart ayında ayrıldı

Mart ayında sözleşmesini uzatmayan ve transfer sürecinde sorun yaşayan Süleyman Cebeci, bordo-mavili takımdan ayrılarak Brest’in yolunu tuttu. Yaşadığı dil sorunu nedeniyle Fransa’da yaşayamayan 20 yaşındaki oyuncu şehre döndü.

Genç futbolcu, altyapı ekibine geri dönerek kaptanlık bandını takacak.

habertarakli.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu